Napsali o nás

S radostí s vámi sdílíme články a vystoupení v médiích. Zveme vás také na náš Youtube kanál, kde najdete videa o značce clap design, rozhovory s námi i designéry.
Jste novinář a zajímá vás příběh naší značky? Kontaktujte naši PR agenturu Idealab, nebo si rovnou stáhněte náš mediakit 2021.

Média 2018 - 2021 o nás

Česká televize ČT artLogo-Ceska-televize_sirka

Reportáž z veletrhu Ambiente 2020

"V loňském roce v sekci talentů, letos mezi předními vystavovateli. Doslova raketový start zaznamenal Clap Design, který tvoří dvojice autorů Lukáš Pejchal a Václav Čajánek" 

 

iDnes.cz.    Unknown

"... mladí designéři Lukáš Pejchal a Václav Čajánek z Clap designu vsadili na kombinaci dřeva, kovu a magnetů a podařilo se jim dostat i do velmi prestižní haly 4, kde vystavují renomované značky..."

 

Novinky.cz  Unknown-1

"Působivé jsou i kousky od Clap design..."

 

Prima living    Unknown-1

"Čtyři nápady českého designu, které nás zaujaly na letošním Designbloku... Vůně dřeva, kvalita skla a křehkost porcelánu nejsou jediné vlastnosti, kterými vynikají produkty značky Clap Design. Každá sada na espresso či na vařené vajíčko má v sobě zabudovaný magnet, díky němuž drží lžička na dřevěném talířku či podstavci v nečekaných polohách. „Naše produkty by ve vás měly probudit hravost,“ říkají autoři Lukáš Pejchal a Václav Čajánek.

 

 iDnes.cz   Unknown

"Clap design nabízí vtipné doplňky do interiéru"

 

Idealab.cz   BAE6B6C0-1F2F-4B03-BB74-C114DE7FAB70

"V druhém díle Tváří z Designbloku si můžete přečíst, jak mohou vypadat koupelny a kuchyně naší budoucnosti. Na naše tři otázky odpovídali tentokrát v Dřevojasu a Clap designu" 

 

Opavský a hlučínský deník

Foto reportáž z Meat design 2019

 

Prima living    Unknown-1 

"Hravý set na kávu: na letošním Designbloku nás zaujal set na kávu od české firmy Clap Design, o které jsme už jednou psali tady. Nápad zkombinovat malovaný porcelán se dřevem, ve kterém je ukrytý magnet, takže vám lžička už nikdy nespadne na zem, nás pořád baví."

 

Materialtimes.com   Unknown-2

"Další talentovaní zástupci z Česka, CLAP DESIGN, prověřovali své výrobky mezi zákazníky na design marketech v Německu a Rakousku. Na velký mezinárodní veletrh se chystají poprvé. Nákupčím nabídnou kolem sedmnácti produktů."

 

Magazín Luxury Business 

"Jednoduchý a funkční design, voňavé dřevo a vtipně umístěné magnety definují výrobky značky Clap Design"

 

Magazín Pěkné bydlení   

"Se skvělým nápadem přichází mladá dvojice návrhářů Václav Čajánek a Lukáš Pejchal. Díky magnetickému systému lžička s podšálkem či dřevěným stojánkem na vajíčko drží hezky pohromadě, celek působí elegantně a sexy. Minimalistické produkty na stůl prezentuje pod značkou Clap Design"

 

MZV.CZ    689080_807648_vcr_cz_lg

Projekt „Design pro konkurenceschopnost“ pro české firmy na veletrhu Maison & Objet 2019

 

Zahraniční

businesstravelerusa.com

"And, yes, we really love minimalism. I am also interested in the craze for concrete, in everything from speakers to jewelry and baths,” says Vaclav Cajanek, co-owner of product designer Clap Design."

 

japandesign.ne.jp

「はたらく」と「くらす」の境目はなくなっていく―「Maison et Objet 2019」レポート

 

casavogue.globo.com

"Clap Design, República Tcheca. A proposta: facilitar o dia a dia e ainda trazer um pouco de diversão para os pequenos momentos. O duo de designers tchecos criou peças de madeira certificada imantadas para servir um café sem a colher cair no chão; comer um ovo no café da manhã com a colher já "colada" na base; comer na bandeja com os talheres presos; e por aí vai"

 

t-online.de

"Der Eierbecher von Clap Design aus Holz ist magnetisch"

 

ambiente-blog.com

"Clap Design creates attractive table accessories" "The Czech label Clap Design, on the other hand, focuses on playful aesthetics. “Minimalism, wood and magnets are our passion,” explains Václav Čajánek right at the beginning of our conversation. Together with his design partner Lukáš Pejchal, he creates handmade table accessories such as egg cups, coffee coasters and breadboards made of high-quality oak."

 

posudka.ru

 

"Разделочная доска с возможностью компактного размещения ножей от Clap Design"

 

handgemacht.blog

"Liebhaber von Kaffee, Snacks und Frühstück aufgepasst: Bei Clap Design findet ihr raffiniertes Zubehör aus Holz, Glas und Porzellan. Die tschechische Marke Clap Design bietet verspielte, handgefertigte Küchengeräte, Werkzeuge und Zubehör an. Gegründet wurde sie von Václav Čajánek und Lukáš Pejchal"

 

wz.de

"Praktisch ist da auch eine Idee von Clap Design. Das Label hat Tischaccessoires im Programm, darunter ist ein eckiger Eierbecher aus Holz, der magnetisch ist. Unter einer dünnen Furnierplatte sitzt unsichtbar der Magnet, der zum Beispiel den Löffel hält."

 

mainpost.de

"Praktisch ist auch eine Idee von Clap Design: Der eckige Eierbecher besteht aus Holz, und unter der dünnen Furnierplatte sitzt unsichtbar ein Magnet, der zum Beispiel einen Löffel hält"

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Zpět do obchodu