Kuchyňské prkno Stand By Bread board

  • Kuchyňské prkno z masivního dubového dřeva.
  • Ruční výroba, perfektní řemeslné zpracování do nejmenšího detailu
  • Stojí, leží, silné magnety drží nůž a je vždy ve "stand by" pozici po ruce na kuchyňské lince.
  • Drážkovaná strana se hodí na krájení pečiva, hladká strana pro krájení čehokoli jiného. Díky velkorysým rozměrům se Vám na něm bude skvěle pracovat.
  • 44 x 28 x 2,8 cm.

 

Varianta
dodání 5-7 dní Skladem Zvolte variantu
Kód: BRD/MED-K BRD/MED Zvolte variantu
3 600 Kč 2 800 Kč od 2 800 Kč
Kategorie: Krájecí prkénka a držáky na nože
Rozměry V x Š x D: 28 mm x 280 mm x 440 mm
Materiál: Dubové dřevo

Jeden z našich nejnovějších produktů, který jsme představili na Designbloku 2020. Poctivé prkno z masivního dubového dřeva poskytuje dostatek místa na jakoukoli práci. Nad našimi produkty rádi přemýšlíme do detailu takže prkno poskytuje oboustrannou variabilitu od krájení pečiva po krájení zeleniny. 

Prkna vyrábíme na Hukvaldech v podhůří Beskyd z kvalitního dubového dřeva. Cesta dřeva až k vám na stůl trvala téměř tři roky a dřevo pochází z lokálních zdrojů.

Jak zpracováváme dřevo

Proč vozit dřevo přes polovinu zeměkoule, když máme skvělé a kvalitní dřeviny i u nás? Nejprve se kmen rozřeže na fošny, které prosychají pod střechou nejméně dva roky za přístupu čerstvého vzduchu a běžné vlhkosti. Poté se dosuší v sušárnách na interiérovou vlhkost 8-12%. Teprve pak je ten správný čas z něj vyrobit produkty do vaší kuchyně.

Natočili jsme o tom video.

Jak udržovat naše výrobky

Čistěte teplou vodou a jemným mycím prostředkem. Doporučujeme občasné ošetření olejem, jenž prodlouží životnost prkénka.
Nikdy nemyjte v myčce nebo za použití agresivních saponátů.

Zpět do obchodu