O NÁS

 

 

 

Jsme dva kluci, kteří mají hlavy plné nápadů a ruce plné práce. Máme rádi jednoduchost, vůni dřeva a stylové, funkční věci. Kvalitní dřevěné kousky vyrábíme v malebném podhůří Beskyd v naší Hukvaldské dílně, která je prověřená již čtyřmi generacemi stolařské tradice rodiny Čajánků. Jsme tak trochu posedlí detaily a máme smysl pro humor, a proto v sobě naše produkty vždy schovávají i nějaký ten vtip.

Clap Design

Dřevo

Vše dřevěné vyrábíme sami
v České Republice. Pokud je to možné, vyrábíme naše produkty přednostně z českého dřeva. Při výrobě se snažíme produkovat co nejméně odpadu, vážíme si přírody a každého stromu. A když už strom jednou padnul, nikdy bychom si nedovolili z něj vyrobit něco ošklivého!

Sklo

Vzhled, funkčnost a kvalita. Máme jen jednoduchá kritéria, ale z těch nehodláme slevit. Skleněné nádobí nám dodává rakouská firma bloomix. Skleničky a misky jsou ručně foukané a mají dvojitou stěnu takže kromě toho, že skvěle vypadají a příjemně se z nich pije, mají výborné izolační schopnosti. Teplé Vám vydrží déle teplé a studené bude ještě dlouho studené.

Porcelán

Stejně jako u skla si i zde potrpíme na kvalitu. Hravé hrníčky ve více barevných provedeních potěší každého milovníka kávy i čaje.

Magnet

Humor a styl je pro nás energií a pohonem. V našich produktech tak vždy najdete vtipně umístěné a pečlivě schované magnety, díky kterým každá lžička drží přesně tam, kde má. Naše produkty Vás zaručeně pobaví a probudí ve Vás hravost. A ano, jsme vážně detailisti – dbáme i na správnou polarizaci magnetů. Dřevěné servisy se k sobě snadnou přitáhnou a dokonale sedí jeden na druhém.